Etiket Arşivi: dizi

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Osmanlı Devleti‘nin doğuşunu anlatan TRT1‘de yayınlanan 2014’ün en iyi yapımlarından birisi olan Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezon çekimleri başladı. Eylül ayında yeni bölümleri yayınlanmaya başlayacak dizide oyuncu değişiklikleri olduğu açıklandı. Bu sezon da; tarihi anlatışı, aşkın tarifi ve nefesleri kesen aksiyon sahneleri ile dizi dünyasının nabzını tutacağa benziyor. Devamını Oku »

Diriliş Ertuğrul 19. Bölüm Özeti

Tapınakçılarla, kendi siyasi ihtirasları yüzünden işbirliği yapan Kurdoğlu, adım adım planını hayata geçirmektedir. Üstad-ı Azam, Petruccio Manzini’nin verdiği altın desteğiyle, Kayıların sürüsünü değerinin üstüne satmıştır Gündoğdu. Bu durum, obada büyük bir sevinçle karşılanır. Gerçekleri bilmeyen Gündoğdu ve ahali için bu büyük bir başarıdır. Yaşadıkları bunca felaketten sonra, ellerine geçen altın ahaliyi mutlu etmiş, Gündoğdu’nun kendine olan güvenini artırmıştır. Ertuğrul’un hayatını ... Devamını Oku »

Diriliş “Ertuğrul” Dizisinin Filmi Çekiliyor !

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner ve Hülya Darcan‘ın paylaştığı, yönetmenliğini Metin Günay‘ın üstlendiği Diriliş Ertuğrul dizisinin finali sinemada yayınlanacak. 2014 yılının Aralık ayında TRT1′de yayınlanmaya başlanan ve 3 sezon yayınlanacağı düşünülen dizinin finali 2017 yılında beyazperdede olacak.   Devamını Oku »