Multimedia

Diriliş Ertuğrul Dizi Müziği – Halep-Apello

Diriliş Ertuğrul Dizi Müziği – Halep – Aleppo Diriliş Ertuğrul dizisinde burunları sızlatan müzikleri sizin için yayınlıyoruz. Birliği, dirliği ve kardeşliği anlatan, zaman zaman yürekleri burkan sahnelerde gözlerimizi dolduran, bazen de kahramanlık tınıları ile göğsümüzü kabartan eşsiz müzikler… Devamını Oku »

Diriliş Ertuğrul Dizi Müziği – Acı

Diriliş Ertuğrul dizisinin 30.bölümünde yayınlana Yeni Dizi Müziği olan “Acı“, Türk milletinin eskiden bu yana çektiği bütün acıları içinde barındırır gibidir adeta. İçsel, merhametli, yufka yürekliliği ile bilinen Türk Milleti bu tınılarda hayat bulur sanki. Devamını Oku »

Diriliş Ertuğrul 30.Bölüm – Kahramanlık Türküsü

Akşam yemeğine Ertuğrul Halime ile birlikte katılıyor. Korkut Bey yeğeninin obaya dönmesi şerefine verdiği yemek davetinde sazcılara söz veriyor ve sazcılar çalmaya söylemeye başlıyor. Ertuğrul da onlara eşlik ederek Kahramanlık Türküsü okuyor. Sefer Düştü Gürcistan’a Bizim ilen gelen gelsin Mert gelsin namert gelmesin Kanlı çaydan geçen gelsin   Kulak tut merdin sözüne İnelim meydan yüzüne Ecel gömleğin özüne Kend’eliyle biçen ... Devamını Oku »