Genel

Diriliş Ertuğrul Cannes’a Gidiyor !

Trt1’in çok beğenilen dizisi Diriliş Ertuğrul Cannes’e çıkartma yapmaya hazırlanıyor. Cannes’da dünyanın en büyük dizi film yapımlarının pazarlandığı MIPCOM Fuarı’nın 2015 yılı Onur Konuğu ülkesi Türkiye. Dünyanın en büyük televizyon dünyası pazarı MIPCOM bu yıl Türkiye’deki dizilere odaklanıyor. Fuarda dünyanın bir çok yerinden gelen şirketler Türk Dizileri’yle buluşacak. Fuarın gerçekleşeceği 5-8 Ekim tarihleri arasında  Diriliş Ertuğrul dizisi de kalabalık bir ekiple orda olacak. Diriliş Ertuğrul ... Devamını Oku »

Diriliş Ertuğrul Oyuncusu Kaza Geçirdi !

Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncularından Nurettin Sönmez Keşan-Enez yolunda tarfik kazası geçirdi. Dizide Bamsı Beyrek karakterini canlandıran Nurettin Sönmez’in, kazada ayağının kırıldığı tespit edildi. Keşan‘dan Enez‘e doğru giden bir aracın hatalı sollama yapması nedeniyle meydana gelen kazada Nurettin Sönmez şans eseri hafif yaralandı. AYAĞI ALÇIYA ALINDI Kazada devrilen motosikletten düşerek yaralanan Sönmez, kaza yerine çağrılan ambulansla Keşan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kırılan sol ... Devamını Oku »

Diriliş Ertuğrul 26. Bölüm Sezon Finali Özeti

SÜLEYMAN ŞAH Kayı alpleri büyük bir fetih ve zaferle obalarına dönmüşlerdir. Ancak Tapınakçıların ortadan kaldırılması obaya beklenen huzuru getirmeyecektir. Titus kaleden kaçmayı başarmıştır. Üstad seçildiği gün yaşadığı büyük yenilgi ve kardeşi Bisol’ün Ertuğrul tarafından öldürülmesinin intikamını almak için her şeyi göze almıştır. Pervasızca Kayı Obasına sokularak Gündoğdu’yu öldürmeye teşebbüs eder. Ne var ki oba tarafından lanetlenen Selcan kocasını kurtarmak için ... Devamını Oku »