Diriliş Ertuğrul’da Sürpriz İsim !

Paylaşmak güzeldir

Zeynep-Kızıltan-diriliş-ertuğrul-yeni-oyuncu-1

Diriliş Ertuğrul’a bu sezon yeni bir isim ekleniyor. Genç ve başarılı oyuncu Zeynep Kızıltan. Kızıltan’ı en yakın bu yaz Beş Kardeş dizisinde gördük.

 

1985 doğumlu olan genç oyuncu 2010 yılında oynadığı Ateşe Yürümek dizisinden hatırlayanlarınız olacaktır. 2011 yılında Yalancı Bahar‘da oynayan Kızıltan, Diriliş Ertuğrul‘un 2. sezonunda oynama şansını yakaladı.

 

Zeynep Kızıltan, geçtiğimiz ay final yapan Beş Kardeş dizisinde Yasemin karakterini canlandırıyordu.

Bir yorum

  1. Diriliş in takipçisiyim,vatanseverim,fakat Zeynep Kızıltan isimli hanımefendi özel hayatında T.C. devletini yönetenlere “saydırır” iken bu dizi de nasıl rol bulabiliyor anlamıyorum.Sosyal mecra da,Tweet atanları eleştirenleri engelliyor?!!Neyse Riva yollarında karşılaşırsak ulaşamadığım Mehmet Bozdağ beyefendiye bir iki kelamım olacak…Kadın, sosyal medyadan saçma sapan konuşuyor Casting yaparken özel hayata bakmıyorsanız;Biz de bu “hanım” diziden çıkana kadar dizi ye bakmayız!!Bizim bir zararımız olmaz bunu Sedat Peker bilse oğlu nu bu kadınla aynı sete sokar mı bunu da ayrıca öğrenmek isterim!!Aynı dizide olması bile abest sahneleri aynı yerde değilse de…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.