Diriliş Ertuğrul 32.Bölüm – Selcan ve Gündoğdu Kavgası

Paylaşmak güzeldir

Diriliş Ertuğrul dizisinin 32.Bölümünde  Selcan ve Gündoğdu feci bir kavgaya tutuşurlar. Gündoğdu sinirli bir şekilde içeri girer ve tek bir  kelam bile etme kadın, der.
Selcan: Ne kadar haklı sözler ettiğimi işitmek bu kadar mı gururunu örseler?
Gündoğdu: Selcan…
Selcan: Bunca vakittir omuz omuza savaştığın gardaşına değil, o yosmanın sözüne kapılan dayınla Tuğtekin budalasının kuyruğuna takıldın, olacağı buydu. Gardaşın ömründe ilk kez sana el kalkırdı. Neden bilir misin Gündoğdum, senin yüzünden, der ve iyice gerilen Gündoğdu elini kaldırınca Selcan; sen anlayıncaya kadar ben doğruları söylemekten bıkmayacağım. Anan da sen de Ertuğrul’a sırt çevirmekle büyük hata ettiniz.
Gündoğdu: Yeter be kadın yeter aaa
Selcan: O uğursuz kadın önce Ananın sonra da Ertuğrul‘un kanına girmeden rahat etmeyecek. Aç artık şu kör gözlerini, böyle köşeye sinerek, böyle kaçarak içine girdiğimiz beladan kurtulamayacaksın anlasana der Gündoğdu‘ya sarılır ancak Gündoğdu Selcan’ı iter ve yere düşürür. Gündoğdu dışarı çıkar Selcan da korkak diyerek peşinden gider.
Selcan: Korkaksın sen, bir zamanlar ikimizin de içini kemiren ihtiraslardan korkup durursun. Lakin şunu unutma Gündoğdu, bizim ihtiraslarımızın bin beteri onlarda var.
Gündoğdu: Sus be kadın sus
Selcan: Gör artık olanları gör diye bağırır ve tokadı yiyen Selcan yere düşer. Onları izleyen Kocabaş Gündoğdu‘ya seslenir. bu şekilde görüldüğü için yaptığından pişmanlık duyan Gündoğdu Selcan’a; Marazlısın kadın sen, senin aklın marazlı. Bana bunları yaptırdın ya Allah versin senin cezanı, der ve gider.
Selcan‘a elini uzatan Kocabaş’a sinirlenen Selcan Kocabaş‘ın eline vurarak; çek o pis ellerini, er ya da geç hepinizin ne mal olduğu çıkacak ortaya der ve içlenerek ağlamaya başlar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.